Škol(k)ám

Chceme rozvíjet dětskou tvořivost a manuální zručnost pomocí tradičních českých hraček, a proto každoročně podporujeme desítky mateřských škol dvěma způsoby:
1. programem „Stavitelem od 3 let“
2. bezplatným zapůjčením stavebnice SEVA Box

A jak to celé funguje?

PROGRAM „Stavitelem od 3 let“
Pro zapojení vaší školky do programu „Stavitelem od 3 let“ je potřeba pouze vyplnit tento formulář, který není podmíněn žádným nákupem. Získáte tím dvě výhody:
1. Vyplněním formuláře budete automaticky zařazeni do slosování, které probíhá každé 3 měsíce. 5 vylosovaných školek získá stavebnice v hodnotě několika tisíc korun.
2. Vyplněním formuláře získáte slevu na každou vaši objednávku přes náš e-shop e.seva-czech.cz. V případě nákupu nad 1 200 Kč bez DPH pak máte od nás ještě dopravu ZDARMA.

BEZPLATNÉ zapůjčení stavebnice SEVA Box
Všem školkám také nabízíme bezplatné zapůjčení stavebnice SEVA Box, pomocí které si děti zdokonalují jemnou motoriku, rozvíjejí kreativitu a procvičují důležité kognitivní funkce, jako je pozornost, koncentrace, prostorová orientace. SEVA Box má objem 45 l a obsahuje 3 570 dílků všech barev a velikostí a je vhodný pro děti od 4 let.

Jak si SEVA Box půjčit? Pošlete e-mail na Petra.Landovska@seva-czech.cz s adresou školy a telefonním číslem. My se vám ozveme a domluvíme termín zapůjčení. Po uplynutí zápůjční doby si pro Seva Box opět přijedeme. Pokud se rozhodnete pro koupi stavebnice, stačí zavolat a my vám pošleme fakturu.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na: Petra.Landovska@seva-czech.cz nebo na telefonním čísle +420 724 440 958.

SEVA ŽIVĚ

Školky o nás

Základní škola Kozolupy se velmi ráda zúčastnila projetu společnosti SEVA, která nám zcela bezplatně zapůjčila stavebnici Seva box. Smyslem tohoto projektu je rozvíjet dětskou tvořivost a manuální zručnost pomocí tradičních českých hraček. Tuto myšlenku naše škola ráda podpoří.

Mgr. Sabina Nováková, ředitelka školy

Celý říjen jsme měli ve školce zapůjčený SEVA box od tradičního českého výrobce stavebnic. Box obsahuje neuvěřitelné množství dílků a děti při hře rozvíjí svou tvořivost a konstrukční schopnosti. Se stavebnicí si hráli kluci i holčičky a stavěli nejrůznější stavby a dráhy.  

MŠ Koloděje

Dobrý den, děkujeme za zapůjčení stavebnice SEVA. Stavebnice oslovila více kluky, zaujalo je velké balení boxu a s tím spojené velké množství dílků k rozmanitým stavbám. Holčičkám se líbilo růžové provedení stavebnice a možnost stavění domečků, židliček a stolků pro panenky. Na webových stránkách naší MŠ (www.msklicekrk.cz) ve fotogalerii najdete prezentaci SEVY k výpůjčce. Rádi si stavebnici zakoupíme v termínu leden 2019. Děkuji a s pozdravem

Jelínková M., ředitelka MŠ Klíček

Využili jsme možnosti měsíčního zapůjčení této známé stavebnice, která je obohacena o nové prvky a tvary. V konstruování se střídali kluci a holky v mateřské i základní škole a jejich stavby se velice povedly. Rozvíjeli tak svou fantazii, tvořivost i jemnou motoriku ruky. Podívejte se, jak jsou šikovní.

ZŠ a MŠ Větřkovice

Chcete se dozvědět více?

Menu